MONTANA a FB Systém budou automatizovat průmysl společně

Dne 21.března 2019 se společnost MONTANA s.r.o. domluvila se společníky společnosti FB Systém s.r.o. o převzetí 100% obchodního podílu. MONTANA se tak stává jediným majitelem této společnosti.

Současné výrobní zázemí FB Systému v Pěnčíně u Turnova zůstává zachováno a společnost bude nadále působit se současným týmem pod značkou FB Systém.

Pro zákazníky se tak nic nemění z komfortu, na který byly zvyklý. Naopak, obě společnosti budou vytvářet synergický efekt v nákupu komponentů, využívat efektivněji kapacity CNC, lakovny, svařovny, konstrukce nebo elektrooddělení. Tím bude zaručen vysoký standard odvedených prací, na který jsou zvyklý zákazníci obou společností.

O FB System s.r.o.

Firma FB systém s.r.o. industrial automation vznikla v roce 2001 jako zámečnická dílna s hlavním výrobním programem – výroba regálových systémů do Hypermarketů. Od roku 2004 se postupně zaměřovala na zpracování nerezových materiálů včetně montážních prací a obrábění kovů. V současné době je firma plně vybavena stroji na CNC obrábění, nástrojařskou práci, výrobu jednoúčelových řízených strojů většinou do automobilového průmyslu, sváření TIG, MIG. Obráběcí stroje byli všechny zakoupené nové, tak abychom plně vyhověli náročným požadavkům našich odběratelů.

O MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav

Společnost MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav je dodavatel průmyslových řešení a integrátor průmyslové automatizace. Firma prošla od svého založení v roce 1993 značným vývojem. Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí v Mladé Boleslavi a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

Naší specializací jsou zejména výroba montážních zařízení a technologií, výroba jednoúčelových strojů, montáž protipožárních zařízení, obrábění kovů a projekty v oblasti elektroinstalace. Díky vlastní konstrukční kanceláři jsme zvyklý klientům nabídnout projekty od samého počátku až po kompletní realizaci. Jediným společníkem je společnost DREAMland s.r.o.

V roce 2018 rozšířila MONTANA svoje výrobní kapacity o společnost KOVO-LEMINI s.r.o. A to včetně výrobního programu hydrantových systémů a dalších produktů v oblasti protipožární ochrany.

FacebookLinkedInYoutubeEmail