MONTY SHOP-STOCK

Modulární systém pro jednoduchou manipulaci s výrobky

Jedná se o modulární trubkový systém sloužící k zavěšení, transportu, skladování či třídění hotových výrobků nebo jejich polotovarů. Skladovací systém nabízí volbu mezi hydraulickým, elektrickým a mechanickým řízením s možností jejich kombinace.

ss-45
ss-38

Celý proces probíhá v relativně krátkém čase, neboť systém je modulární a skládáme ho z komponent v našem katalogu, který se neustále rozšiřuje a je námi vyvíjen dle požadavku a ve spolupráci se zákazníky. Pouze vývoj závěsu je unikátní vždy a do produkce jde až po té, co je odzkoušen námi dodaný prototyp závěsu.

Vlastníme unikátní patentované, pečlivě vyvíjené technologie jako například hlavní člen, speciální AL profil, který je modulární a nabízí libovolný tvar. Do pojezdové části lze zároveň zakomponovat výhybky nebo křižovatky, a to jak ručně, tak i pneumaticky ovládané za účelem nasměrování vozíků do požadované části systému Monty Shop-Stock.

ss-34
ss-26

Vozíky jsou konstruovány tak, aby se snadno daly zapojovat do sebe a obsluha mohla manipulovat i s více vozíky najednou. Systém zapojení vozíků je velmi jednoduchý bez potřeby výraznější síly k zapojení nebo rozpojení. S výrobky lze pohodlně manipulovat jak ve skladě samotném, a to pomocí výhybek, křižovatek nebo portálových přejezdů.

Lze však pomocí pojízdných částí Monty Shop stock přejíždět i mezi skladovými celky. Přejezd mezi skladovými soustavami je již od letošního roku možné pomocí AGV (automated guided vehicle), třeba od firmy MiR (Mobile Industrial Robots), jejichž oficiálním distributorem je firma MONTANA.

Vše je navrženo s ohledem na bezpečnou a pohodlnou práci vašich pracovníků i dlouhou životnost jednotlivých částí systému Monty Shop-Stock. Jednotlivé soustavy mohou být navrženy tak, aby šetřily výrobní místo a jejich horní patro může být navrženo jako pochozí.

V posledních letech jsme realizovali přes 10 km drah, dodali tisíce závěsů a pomohli tak vyrobit (velké množství) / (přes 10) značek automobilů.

Rádi podpoříme a zefektivníme i vaši výrobu.

0 m
POSTAVENÝCH DRAH
0
DODANÝCH ZÁVĚSŮ
0 +
ZNAČEK AUTOMOBILŮ

ŘEŠENÍ NA MÍRU

PRO JAKÝKOLIV TVAR DRAH

S využitím standardizovaných stavebnicových dílů umíme poskládat téměř jakýkoliv tvar drah. K tomu slouží mnoho systémů, kterými můžeme náš MONTY shopstock vybavit.

Pro celý systém jsme také schopni vyvinout i speciální části pro zajištění požadavků a potřeb zákazníka. Celý systém MONTY SHOP STOCK je dle požadavků zavěšen na ocelové konstrukci našeho návrhu i výroby.

Výhybky

Výhybky

Slouží pro změnu dráhy po které se materiál přepravuje.

Mohou být manuální nebo pneumaticky ovládané.

KŘIŽOVATKY

KŘIŽOVATKY

Slouží pro křížení drah.

Portály

Portály

Ideální pro třídění či skladování výrobků.

Umožňují přesun tovarů mezi jednotlivými skladovacími drahami.

GALERIE

SHOP STOCK V AKCI

VIDEO UKÁZKA

JAK SHOP STOCK FUNGUJE

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail