MONTANA získala nejvyšší hodnocení AAA v ratingu firmy Bisnode

MONTANA potvrzuje svoji stabilitu získáním nejvyššího možného AAA ratingu. Je to dobrá zpráva pro partnery a zaměstnance společnosti v nelehké době spojené s ekonomickými turbulencemi a koronavirovou pandemií.

Po získání certifikátu TOP RATING za rok 2019 a 2020, stříbrné medaile Ecovadis za CSR aktivity pro rok 2020 a certifikátů ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001 je to další nezávislé posouzení aktivit a podnikání. Společnost MONTANA se tak řadí mezi úzké % ryze českých firem podnikajících v oblasti průmyslové automatizace v České republice.

Ocenění AAA je prestižní nezávislý rating firem s historií sahající až do roku 1908. Díky mezinárodnímu přesahu je vhodnou volbou pro firmy s obchodními partnery nejen z ČR, ale i celé Evropy. Ocenění mohou získat pouze společnosti hospodařící se ziskem. Vydává se ve třech stupních: AAA, AA a A. Certifikát potvrzuje, že jeho držitelé přínosně nakládají se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní výrobky či služby. Přísná kritéria ratingu zaručují exkluzivitu společností, které mohou ocenění získat a potvrdit tak svou silnou pozici na trhu. Na certifikát s hodnocením AAA až A dosáhne pouze úzké procento ekonomických subjektů působících v České republice. (Zdroj: Bisnode.cz)

FacebookLinkedInYoutubeEmail