TOP RATING – obhájeno i pro rok 2020

Jak se říká, vyhrát je těžké, ale obhájit vítězství je ještě těžší. Po prvním získání ocenění v roce 2019 se nám se to povedlo, a i pro rok 2020 jsem obhájili certifikát a ocenění Top Rating®, který je vydáván společností Bisnode na základě metodiky Dun & Bradstreet.

D&B Rating slouží jako ochrana před potenciálními problémy s peněžními toky a je skvělou vizitkou pro naše zákazníky, dodavatele i zaměstnance. Certifikát je mezinárodně uznáván a potvrzuje obchodním partnerům minimální úroveň rizika při spolupráci s naší firmou.

V současné době, která vyvolává řadu otázek spojených s fungováním ekonomiky v ohledu na pandemickou situaci COVID-19 je to skvělá zpráva pro celou Montanu, její zaměstnance a zákazníky. Montana jako zdravá společnost jasně signalizuje svým partnerům, že se na ni mohou spolehnout jako na svého partnera a že společnost je dobře vedena a držena v kondici. Certifikát je mezinárodně uznáván a potvrzuje obchodním partnerům minimální úroveň rizika při spolupráci s naší firmou.

Velmi si vážíme ocenění a vnímáme ho jako závazek pro naše partnery do budoucna. Finanční certifikát Top Rating® spolu se stříbrnou medailí Ecovadis za CSR jsou jasné znamení, kudy vede strategické směřování společnosti MONTANA.

Certifikát si můžete prohlédnout a stáhnout zde.

Více informací o certifikátu a metodice zde.

FacebookLinkedInYoutubeEmail
ISO certifikát