MONTANA získala ocenění Top Rating pro rok 2019

K začátku roku jsme dostali příjemný dárek, a to ocenění Top Rating®

Tento certifikát je vydáván na základě hodnocení společnosti dle metodiky Dun & Bradstreet. Naší společnosti je přiděleno D&B číslo 495172058 (někdy se schovává za zkratkou DUNS). D&B DUNS číslo je identifikační číslo, které se stalo globálním standardem při identifikaci firmy a v současné době je přiděleno 300 milionům subjektů.

D&B Rating slouží jako ochrana před potenciálními problémy s peněžními toky a je skvělou vizitkou pro naše zákazníky, dodavatele i zaměstnance. Certifikát je mezinárodně uznáván a potvrzuje obchodním partnerům minimální úroveň rizika při spolupráci s naší firmou.

Z ocenění máme všichni v MONTANĚ velkou radost, vnímáme ho jako ocenění naší dosavadní práce a jako velký závazek do budoucna.

 

Ocenění uděluje společnost BISNODE, která se specializuje na vytváření velmi kvalitních obchodních, ekonomických a tržních informací, které pomáhají učinit ta správná a chytrá rozhodnutí. Působí v 19 evropských zemích, a ve spolupráci se strategickým partnerem, společností Dun & Bradstreet, poskytuje kvalitní lokální a globální data firmám a společnostem, vládním organizacím a obcím.

Certifikát si můžete prohlédnout a stáhnout zde – https://montana-mb.cz/ke-stazeni/

Ing. Martin Kouřil MBA
Ředitel společnosti

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail