Rekonstrukce hydraulických lisů, především Müller-Weingarten

V roce 2018 jsme se aktivně angažovali v repasích a generálních opravách na hydraulických lisech Müller-Weingarten. V první polovině roku jsme zákazníkovi v Mladé Boleslavi předali dokončenou druhou fázi rekonstrukce lisu MW2100 a tím dokončili generální opravu. Pro stejného zákazníka jsme začali generální opravu druhého zapracovacího lisu, která bude dokončena v únoru 2019. Montana je hlavním dodavatelem obou projektů. V oblasti hydrauliky a klíčových komponent je naším hlavním partnerem Bosch Rexroth, řízení lisu je postaveno na systému stejné značky. Součástí generální opravy je komplet nový řídící systém, výměna nebo repase klíčových komponentů, zaškolení obsluhy i údržby a doprovod při výrobě.

 

Se stejným partnerem jsme v posledním kvartálu roku 2018 provedli další rekonstrukci hydraulicého lisu, tentokráte byla vyžádána pouze částečná. Ve firmě Linde+Wiemann v Lysé nad Labem jsme repasovali lis MW ZE-1000. Jednalo se především o opravu pohonné a regulační jednotky, včetně všech potřebných následných seřízení, kalibrací, výměny pneumatických a elektrických rozvodů a nový řídící systém.

 

Tím ale naše aktivity v oblasti hydraulických lisů nekončí. V rámci naší služby stěhování těžkých břemen a likvidace technologií jsme z Česany provedli stěhování vodního lisu na šrotoviště firmy SD Kovo k likvidaci, celoročně jsme podporovali firmu PTC PressEngineering při kompletní rekonstrukci lisovací linky 34 na hale M15 a naše elektro oddělení podporovalo firmu Schuller na stejné hale při kompletní rekonstrukci SMG lisu.

 

Pokud uvažujete o částečné nebo kompletní rekonstrukci, repasy nebo opravě hydraulického lisu nebo řízení lisu, neváhejte se na nás obrátit.

FacebookLinkedInYoutubeEmail