JSME HLAVNÍM PARTNEREM PRO DEMONTÁŽNÍ PRÁCE NA PROJEKTU SPOLEČNOSTI PTC PRESSENGINEERING

 

Společnost PTC PressEngineering, z německého Oberhausenu patřící do celosvětově působící skupiny SCHOLPP Gruppe, si vybrala společnost MONTANA za svého hlavního partnera pro mechanickou a elektro demontáž lisovací linky 34 na hale M15 v mladoboleslavském závodě Škoda Auto.

Více jak 20 pracovníků společnosti MONTANA postupně odborně demontuje kompletně celý lis, který v následujících měsících projde celkovou repasí.

Společnosti PTC poskytujeme i další podpůrné práce včetně těžké mechanizace potřebné k demontáži a věříme, že pracovníci PTC budou využívat naší podpory po celou dobu trvání jejich projektu v Mladé Boleslavi.

Hlavními faktorem, proč si PTC naši společnost vybrala, byla naše dlouhodobá zkušenost s montážními a demontážními pracemi v závodě Škoda Auto a naše odborné personální a dílenské zázemí v Mladé Boleslavi.

Pro PTC je to již několikátá repase velké lisovací linky, a proto je MONTANA velmi vděčná za důvěru projevenou projektovým vedením PTC. Po náročném výběrovém řízení se navíc projektu účastníme jako jedni z mála ryze českých, lokálních dodavatelů.

Pokud hledáte zkušeného partnera i vy, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktní stránky.

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail