OZNÁMENÍ PRO DODAVATELE

 

Vážení obchodní přátelé,

Dovolte nám vyjádřit poděkování za naši dlouholetou přínosnou spolupráci a vyslovit přání, aby se úspěšně rozvíjela a rozšiřovala i v dalších letech. Rádi bychom Vás informovali o skutečnosti, že jsme v rámci zkvalitňování a urychlování vnitropodnikových procesů od 1.1.2017 zavedli podnikový informační systém HELIOS, do kterého jsou integrovány veškeré ekonomické procesy společnosti. Výsledkem tohoto procesu je zpřehlednění, urychlení a zefektivnění procesu vnitropodnikových toků, možnost pružně reagovat na podněty a rychle řešit změny a nové požadavky.

Vzhledem k výše uvedené změně proto vyžadujeme s účinností od 14. 8.2017 uvedení čísla naší objednávky na veškerých fakturách vystavených pro společnost MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav. Jejím uvedením urychlíte schválení faktury a její zpracování. Vyhnete se odmítnutí faktury z důvodu neuvedení čísla objednávky a jejímu vrácení k doplnění.

Číslo objednávky získáte u svého technika či nákupčího.

V případě, že již číslo objednávky na Vašich fakturách uvádíte, považujte tento dopis za bezpředmětný.

Pro informaci ještě doplňuji, že naše účtárna založila speciální emailovou adresu fakturace(at) montana-mb.cz, na kterou je možno zasílat faktury elektronicky.

Za společnost MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav Vám předem děkuji za pochopení a těším se na další spolupráci.

Ing. Martin Kouřil, MBA

Ředitel společnosti

 

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail