MONTANA JE CERTIFIKOVANÝM INTEGRÁTOREM ROBOTŮ UNIVERSAL ROBOTS

Od roku 2018 je společnost MONTANA oficiálním certifikovaným integrátorem robotů Universal Robots. Integruje kolaborativní roboty značky Universal Robots, jejichž oficiálním distributorem pro Českou republiku a Slovensko je naše mateřská společnost DREAMland, spol. s r.o.

Univerzálnost těchto robotických ramen umožňuje jejich integraci do téměř jakékoliv oblasti průmyslu, kde se okamžitě stanou přínosnými členy týmu. S integrací robotů máme již zkušenosti z konkrétních aplikací a umíme je kombinovat s řadou dalších dodavatelů.

Tým MONTANY má rozsáhlé zkušenosti s integrací robotů do řadu konkrétních aplikací především v automobilovém průmyslu a tým MONTANY je řádně zaškolen jak pro plánování projektů, tak pro servis či řešení případných problémových situací.

Pokud máte zájem o bližší informace o nabídce kolaborativních robotů Universal Robots a možnostech jejich integrace ve vašem provozu, neváhejte se na nás obrátit. Velmi rádi za Vámi dorazíme i s robotem.

Chcete se dozvědět bližší informace nebo naše reference?

Všechny dotazy vám rád zodpoví:

Martin Pechota ml.
+420 702 187 724
martin.pechota[at]montana-mb.cz

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail