CO JE NOVÉHO NA SÍTÍCH MONTANY

 

Pro návštěvníky našich firemních stránek jsme aktualizovali řadu informací a náš web je tak 99,99% aktuální.

Hlavní novinkou je aktualizovaný certifikát  ISO9001 dle nových standardů. Během podzimu probíhala důkladná certifikace, na kterou jsme se poměrně dlouho připravovali a vše dopadlo na jedničku. Našim zákazníkům a partnerům tak nadále můžeme garantovat vysokou kvalitu procesů.

Značně jsme rozšířili naši sekci „Ke stažení“, kde nově kromě Grafického manuálu a log naší společnosti najdete i produktové listy, konkrétně tester s kamerovou kontrolou MONTY EOL Tester a nosiče vypěňovacích forem MONTY CARRIER. Stáhnout si můžete i anglicko-ruskou brožurku o firmě. Snažíme se být našim partnerům blíže a poskytnout co nejvíce informací přehledně a pohodlně.

A na závěr je potřeba zmínit i naše aktivity na sociálních sítích. Pravidelně aktualizujeme náš profil na sociální síti Facebook, kde samozřejmě uvítáme, když se stanete našimi fanoušky. Na kanále Youtube jsou prezentační videa z podzimu 2017 a pro první kvartál 2018 máme připravenou další porci. V lednu dokončíme zajímavou grafiku a začneme je nahrávat na YT kanál. A v poslední řadě pro navázání obchodních přátelství a partnerství máme svůj profil na profesní síti LinkedIN.

A na závěr snad jen dodat, že i v roce 2018 #AutomatizujemePrumysl a to už krásných 25let.

P.S.: na těch 25let pro vás chystáme rovněž zajímavý obsah 😉

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail