OZNÁMENÍ: OBCHODNÍ PODÍL SPOLEČNOSTI

KOVO LEMINI S.R.O. KUPUJE MONTANA S.R.O. MLADÁ BOLESLAV

 

V úterý 27.3.2018 byla podepsána dohoda o převodu 100% obchodního podílu společnosti KOVO-LEMINI s.r.o. společnosti MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav. Byl tak završen šestitýdenní proces prodeje společnosti.

Cílem společnosti MONTANA s.r.o. je navázat na současný výrobní program v oblasti požárních systémů, hydrantových skříní a společnost dále rozvíjet a inovovat výrobní portfolio. MONTANA působí na poli hydrantových skříní od svého založení v roce 1993 a spojením s významným dodavatelem tak upevňuje svoji pozici silného a spolehlivého dodavatele.

Současně na trh samostatně nabídneme naše volné kapacity v oblasti práškového lakování a věříme, že najdeme nové partnery ať už na Liberecku nebo na Mladoboleslavsku.

Výrobní závod v Chotyni zůstává rovněž zachován a povedlo se nám docílit dohody se všemi zaměstnanci, kteří zůstávají a tvoří základní pilíř dalšího růstu.

O KOVO-LEMINI s.r.o.

Společnost KOVO-LEMINI, s.r.o. se zabývá výrobou hydrantových systémů, požárních plechových skříní, zakázkovou kovovýrobou, práškovým lakováním a prodejem požární techniky a hasičského vybavení. Hlavním záměrem společnosti je vyrábět kvalitní výrobky, které splní požadavky nejnáročnějších zákazníků. KOVO-LEMINI je na trhu od roku 2011 a za 7 let a je členem Profesní komory požární ochrany.

Pro další informace o společnosti navštivte www.kovo-lemini.cz.

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail