ÚDRŽBA, MONTÁŽE A DEMONTÁŽE

Sehraný tým vybavený na montáže i demontáže.

S některými našimi klienty spolupracujeme v oblasti údržby nyní již 18 let. Náš tým je přitom velmi flexibilní a dokáže se plně přizpůsobit vašemu provozu. Naši pracovníci se starají o zařízení klientů většinou celoročně a v případě potřeby je jejich množství navýšeno pro minimalizaci prostojů způsobených odstávkou zařízení.

Nemáte oddělení údržby nebo potřebujete posílit váš údržbový tým bez nutnosti zaměstnání nových pracovníků?

Nabízíme vám kompletní outsourcing oddělení údržby. Naši zkušení pracovníci s dlouholetou praxí, vlastním nářadím a zázemím plně vybavené dílny, se o vaše zařízení postarají dlouhodobě i krátkodobě.

Kromě pravidelného servisu zajišťuje náš tým vyškolených montážníků také instalaci nových zařízení vyrobených u nás v MONTANĚ. Takováto realizace si často žádá uvolnění místa původním zařízením. I s tím si naši plně vybavení technici hravě poradí!

Demontáže jsme zvyklí provádět i za plného provozu, během celozávodních dovolených či sezonních odstávek. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme připravit přesný harmonogram demontáže i zajistit veškeré potřebné nářadí a techniku (plošiny, jeřáby a nebo třeba speciálně připravený stroj Manitou) a to včetně transportu a případné likvidace.

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail