VÝROBA HYDRANTOVÝCH SKŘÍNÍ

Hydrantové skříně pro vnitřní i venkovní použití

Podobně jako světlíky jsou i hydrantové skříně důležitým bezpečnostním prvkem průmyslových provozů i administrativních prostor.

MONTANA má ve své nabídce hydrantové skříně s bezpečným úložným prostorem pro hasební prostředky. Takováto hydrantová skříň je uzpůsobena i pro montáž signalizačního hlásiče požáru.

Další nabízený typ skříně je vhodný pro vnitřní umístění. Plech o tloušťce 1,3 mm zajišťuje velkou odolnost v běžném provozu. Samozřejmostí jsou barvy RAL 3000 červená a RAL 9016 bílá.

Pro venkovní použití na střechu objektu doporučujeme hydrantové skříně vyrobené z plechu o tloušťce 1,5 mm s barevností RAL 3000 červená. Ten je navíc ošetřen žárovým zinkováním, což mu dodává výrazně vyšší odolnost.

Skříně je možné vybavit i koncovou pěnotvornou proudnicí na tzv. vodní těžkou pěnu.

Pro více informací o kompletním portfoliu požárních skříní a hydrantových systémů navštivte webovou prezentaci naší dceřiné společnosti KOVO LEMINI zde.

Chcete se dozvědět bližší informace nebo naše reference?

Všechny dotazy vám rád zodpoví:

Ing. Miloslav Fryml
+420 606 601 709
miloslav.fryml[at]montana-mb.cz

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail