KONSTRUKČNÍ PRÁCE

Průmyslová řešení na klíč

Konstrukce od prvotní myšlenky až do montáže výsledného produktu. Naši projektanti a konstruktéři jsou často ti, se kterými se v MONTANĚ setkáte mezi prvními. Na základě vašich požadavků, svých zkušeností a společných myšlenek vytvoří hrubý nákres sloužící k dalšímu rozpracování.

Oddělení konstrukce je vybaveno profesionálními produkty společnosti Autodesk, především programy Autodesk InventorAutodesk AutoCad Autodesk Advance Steel. Pro správu dat využíváme primárně aplikaci Autodesk Vault, která pomáhá našim projektantům a konstruktérům uspořádat data návrhů, spravovat dokumenty a sledovat revize a další procesy vývoje.

Pro projektování, dokumentaci a řízení projektů elektrotechnické automatizace využíváme specializovaný software společnosti EPLAN Software & Service GmbH & Co. KG, EPLAN.

Pokud využíváte jinou platformu než my, nevadí. Buď vám data předáme ve snadno převoditelném formátu, nebo ve spolupráci s naší externí konstrukcí vyhovíme všem vašim požadavkům.

Našim klientům umožňujeme nahlížet do hotové dokumentace přes mobilní aplikace Autodesku, především A360 mobile, web, and desktop app. Naši dokumentaci tak můžete mít neustále dostupnou a sledovat a komentovat tak případné změny. Aplikace jsou ke stažení zde.

Chcete se dozvědět bližší informace nebo naše reference?

Všechny dotazy vám rád zodpoví:

Ing. David Pražák
+420 606 276 027
david.prazak[at]montana-mb.cz

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail