PROHLÁŠENÍ NOVÉHO MAJITELE SPOLEČNOSTI

Od 4. 5. 2016, přebírá 90% společnost Montana s.r.o. se sídlem Pod Borkem 313, Mladá Boleslav společnost DREAMland, spol. s r.o.  a prodej zbylých 10% bude uskutečněn v listopadu tohoto roku. Jediným jednatelem společnosti Montana je pan Ing. František Kysela, který je zároveň 100% vlastníkem společnosti DREAMland.

“Naším cílem je navázat na úspěšné působení společnosti Montana a postupně činnost společnosti Montana rozvíjet. V první řadě chci poděkovat panu Stejskalovi a všem zaměstnancům, kteří se na této úspěšné cestě podíleli. Těšíme se na společnou spolupráci se všemi novými kolegy a doufám v hladký přechod společnosti pod naše křídla. Cítím odpovědnost k zaměstnancům, odběratelům i dodavatelům a těším se na další spolupráci”, uvedl nový majitel společnosti František Kysela.

Nástupem nového trendu průmyslové automatizace, někdy rovněž nazýván jako Průmysl 4.0, se otvírají nové perspektivy a trhy. Spojení společností DREAMland a Montana v oblasti společných produktů a služeb a rovněž obchodních synergií vzniká silný tým pro plnění požadavků zákazníků a rovněž subjekt, který lépe obstojí v konkurenci, jak v českém, tak mezinárodním prostředí.

Všichni klíčoví pracovníci společnosti Montana zůstávají ve svých funkcích a jedinou personální změnou je nahrazení původního majitele pana Stejskala na pozici ředitele panem Ing. Martinem Kouřilem MBA.

O společnosti DREAMland

Společnost DREAMland se již řadu let pohybuje v oboru řídících systémů na bázi PLC. Specializujeme se na oblast průmyslové automatizace, zejména na opravy dílů a diagnostiku, dodávky nových a repasovaných dílů a odkup dílů a technologie.

Jako jedni z prvních jsme přišli na český trh s opravami a dodávkami repasovaných dílů Siemens, Allen Bradley, Omron a dalších značek.

Disponujeme vlastním opravárenským centrem a skladem o rozloze 1 800 m2, ve kterém máme více jak 35 000 položek. Naše služby nyní využívají zákazníci z 65 zemí celého světa. Firma zaměstnává 28 pracovníků.

Více informací naleznete na www.dreamland-plc.cz

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail