AUTOMATIZUJEME PRACOVIŠTĚ S UNIVERSAL ROBOTS

V únoru 2017 se naše mateřská společnost DREAMland stala oficiálním distributorem dánské společnosti Universal Robots, lídra na trhu kolaborativních robotů. I pro nás, pro MONTANU, to znamená velký milník. Společně s DREAMlandem můžeme nabízet zájemcům kompletní řešení, od prodeje přes návrh až po finální realizaci včetně programování.

“Kolaborativní robotika je bezesporu trendem dnešní doby. Robot se může pohybovat bezprostředně vedle pracovníka a může zastávat monotónní operace místo člověka. Není již potřeba na něj stavět žádné oplocení nebo bariéry. Vidíme veliký potenciál pro růst a věříme, že i v letošním roce se najde řada společností, které nasadí svého prvního Universal Robota do výroby. Budeme u toho velmi rádi participovat”, říká František Kysela, jednatel společností DREAMland a MONTANA.

V současné době jsou již dva projekty s roboty UR10 řešeny ve spolupráci obou společností. Již na konci minulého roku byla otestována možnost kontrolního pracoviště, kdy robot kontroluje kvalitu přístrojové desky pomocí kamery Omron. Během 2Q/2017 bude toto řešení nasazeno u klienta.

V případě zájmu o řešení s využitím robotů od Universal Robots nebo o demonstrační ukázku nás neváhejte kontaktovat.

O společnosti DREAMland

Společnost DREAMland se již řadu let pohybuje v oboru řídicích systémů na bázi PLC. Specializujeme se na oblast průmyslové automatizace, zejména na opravy dílů a diagnostiku, dodávky nových a repasovaných dílů a odkup dílů a technologie.

Jako jedni z prvních jsme přišli na český trh s opravami a dodávkami repasovaných dílů Siemens, Allen Bradley, Omron a dalších značek.

Disponujeme vlastním opravárenským centrem a skladem o rozloze 1 800 m2, ve kterém máme více jak 35 000 položek. Naše služby nyní využívají zákazníci z 65 zemí celého světa. Firma zaměstnává 28 pracovníků.

Více informací naleznete na www.dreamland-plc.cz

O společnosti Universal Robots

Společnost Universal Robots byla oficiálně založena v roce 2005 s cílem zpřístupnit robotickou technologii malým a středně velkým podnikům. V roce 2015 byla vyhlášena jako č. 25 mezi Smartest Companies 2015 na seznamu MIT Technology Review.

Více informací o produktech a historii na https://www.universal-robots.com/cs/o-ur/na%C5%A1e-historie/

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail