Monty ShopStock 2019

Rok 2019 patří z hlediska novinek jednoznačně našemu vlastnímu produktu, MontyShopStocku. Hned z kraje roku jsme mohli natočit naši hlavní loňskou instalaci a získali tak dostatečný obsah pro naši zbrusu novou webovou prezentaci a prezentační video.

Zároveň však neleníme v zlepšování a zdokonalování produktu a dalších instalacích. Během letních prázdnin jsme dokončili dvě velké instalace skladů a závěsů v ČR, jednu velkou instalaci kompletního skladu v Německu, přímo v závodě OEM výrobce a v Německu jsme rovněž provedli kompletní výměnu závěsů pro náběh nového modelu.

Během podzimu se musíme ještě pověnovat pravidelným ročním servisům u portálů a manipulátorů u našeho MontyShopStocku a připravit nabídky zákazníkům pro rok 2020 a v případě úspěchu rovnou začít připravovat layouty. Třeba některý z nich bude právě pro vás.

O náš produkt se stará zkušený tým, který dokáže velmi rychle vyhodnotit vaše potřeby a připravit službu na míru všich potřeb od ručního režimu po plně automatizovaný za pomocí AGV.

FacebookLinkedInYoutubeEmail