FIRMA MONTANA ZAHÁJILA PROCES CERTIFIKACE TISAX

TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange) je mechanismus výměny hodnocení pro zabezpečení informací v automobilovém průmyslu.

Pokračovat ve čtení…

MONTANA JE CERTIFIED SOLUTION PARTNER SPOLEČNOSTI BOSCH REXROTH

Montana obstála v certifikaci a může jako oficiální integrátor používat označení solution partner pro oblast montážní techniky a zařadila se tak do řady elitních partnerů Bosch Rexroth.

Pokračovat ve čtení…

MONTANA ZÍSKALA NEJVYŠŠÍ HODNOCENÍ AAA V RATINGU FIRMY BISNODE

MONTANA potvrzuje svoji stabilitu získáním nejvyššího možného AAA ratingu. Je to dobrá zpráva pro partnery a zaměstnance společnosti v nelehké době spojené s ekonomickými turbulencemi a koronavirovou pandemií.

Pokračovat ve čtení…

NAŠE SPOLEČNOST MONTANA S.R.O. SE V RÁMCI EVROPSKÉHO SOCIÁLNÍHO FONDU ZAPOJILA DO PROGRAMU OPERAČNÍ PROGRAM ZAMĚSTNANOST 2014-2020.

Na projekt je poskytnut finanční příspěvku Evropské Unie ve výši 85 % celkových způsobilých výdajů.

Pokračovat ve čtení…

Nové certifikace ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001

V letošním roce, 2.6., proběhl v naší společnosti certifikační „troj-audit“ a dopadl úspěšně. Od tohoto data se pyšníme certifikací ISO 14001:2016, ISO 45001:2018 a ISO 50001:2019.

Pokračovat ve čtení…

TOP RATING 2020 – obhájeno i pro rok 2020

Po prvním získání ocenění v roce 2019 se nám se to povedlo, a i pro rok 2020 jsem obhájili certifikát a ocenění Top Rating®, který je vydáván společností Bisnode na základě metodiky Dun & Bradstreet.

Pokračovat ve čtení…

Bezpečnostní opatření COVID19

Od počátku března vynakládáme maximální možné úsilí, abychom ochránili zdraví našich zaměstnanců, zákazníků, partnerů a samozřejmě i jejich rodin. Nic pro nás nemá v současné době větší prioritu!

Pokračovat ve čtení…

Případová studie: Odhlečení 3d gripperu pomocí 3d tisku

Náš tým 3D tisku se hned na začátku poskytování služby může pochlubit zajímavou případovou studí, kde došlu ke snížení celkové váhy gripperu robota o 55%.

Pokračovat ve čtení…

Vrháme se do kompozitního i kovového 3d tisku!

Rozšiřujeme naše produktové portfolio a díky novému zkušenému týmu se vrháme do 3D tisku.  A to jak kompozitního, tak i kovového.

Pokračovat ve čtení…

Stříbrná medaile za CSR pro MONTANU

V létě 2019 jsme na žádost našeho top zákazníka požádali renomovanou společnosti Ecovadis, aby provedla audit našich CSR aktivit. Na proces certifikace jsme se pečlivě připravili a šest týdnů čekali na výsledky.

Pokračovat ve čtení…

Robot je jen jeden z nástrojů automatizace

„Jsme zcela soběstačná firma, dokážeme obsáhnout vše od prvotního konceptu přes konstrukční práce, výrobu dílů či svařenců, jejich nalakování až po finální montáž a zprovoznění u nás a instalaci u zákazníka včetně garančního záručního servisu. V podstatě na všechno máme vlastní oddělení, což představuje pro naše zákazníky vysoký standard,“ říká Martin Kouřil, ředitel společnosti Montana.

Pokračovat ve čtení…

Monty Shopstock 2019

Rok 2019 patří z hlediska novinek jednoznačně našemu vlastnímu produktu, MontyShopStocku.

Pokračovat ve čtení…

Návštěvnost online obchodu hydrant.cz roste

Od počátku letošního roku nabízí naše partnerská společnost KOVO LEMINI na adrese www.hydrant.cz možnost objednat si jednoduše a online.

Pokračovat ve čtení…

MontyShopStock prezentace v novém kabátě

Jeden z našich klíčových produktů MontyShopStock získává nový internetový kabát a celou svoji vlastní stránku

Pokračovat ve čtení…

Certifikované školící centrum UR v DREAMlandu

Naše mateřská společnost DREAMland je nyní certifikovaným školícím centrem pro roboty Universal Robots.

Pokračovat ve čtení…

Rok ve znamení „želvy“

Mladoboleslavská Montana se dál rozrůstá. Letos se chce zaměřit na začleňování robotů přezdívaných želva do logistických systémů pro firmy.

Pokračovat ve čtení…

STANICE SVATBA PRO TAKT 20 V INDICKÉM AURANGABADU JE V PLNÉM PROVOZU

V březnu 2019 byla zákazníkovi, společnosti SAIPL (Škoda Auto Private Limited), v závodě Aurangabád předána poloautomatická montážní stanice Svatba TAKT 20 pro kompletaci karosérie a podvozku vozu. Montážní stanice pracuje v taktu osmi minut a je určena pro modely Škoda Octavia, Superb, Kodiaq a Volkswagen Tiguan a Passat.

Pokračovat ve čtení…

CAREER DAY 2019

V rámci dlouholeté spolupráce s Vysokou školou ŠKODA AUTO se budeme účastnit Career Day 2019. Chceme studentům vysoké školy prezentovat nejen pracovní příležitosti v naší společnosti, ale i možnost spolupráce během studia formou brigád, stáží nebo vedením závěrečných a semestrálních prací.

Pokračovat ve čtení…

TRENDY PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE – CO Z TOHO BUDE PRAVDA?

Začátek každého roku je vhodným momentem k zamyšlení, kudy se bude letošní rok ubírat a jaké novinky nám výrobci zařízení připraví a s jakými požadavky přijdou naši klienti.

Pokračovat ve čtení…

Probíhá testovací fáze prvního projektu pro AGV

Pro našeho dlouholetého zákazníka jsme nabídli projekt s využitím AGV (automated guided vehicle) od firmy MIR Robots z Dánska, které zastupujeme jako integrátor v České republice.

Pokračovat ve čtení…

Rekonstrukce hydraulických lisů, především Müller-Weingarten

V roce 2018 jsme se aktivně angažovali v repasích a generálních opravách na hydraulických lisech Müller-Weingarten.

Pokračovat ve čtení…

MONTANA získala ocenění Top Rating pro rok 2019

K začátku roku jsme dostali příjemný dárek, a to ocenění Top Rating®.

Pokračovat ve čtení…

První vlaštovka v oblasti automatizace logistiky – integrace AGV od MiR robots

Společnosti MONTANA a DREAMland přijaly výzvu v oblasti automatizace procesů v logistice a připravují řadu nových služeb a produktů.

Pokračovat ve čtení…

PF2019

Všem našim zákazníkům, zaměstnancům i obchodním partnerům přejeme klidné a pohodové prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2019.

Pokračovat ve čtení…

MONTANA JE CERTIFIKOVANÝM INTEGRÁTOREM ROBOTŮ UNIVERSAL ROBOTS

Od roku 2018 je společnost MONTANA oficiálním certifikovaným integrátorem robotů Universal Robots. Integruje kolaborativní roboty značky Universal Robots, jejichž oficiálním distributorem pro Českou republiku a Slovensko je naše mateřská společnost DREAMland, spol. s r.o.

Pokračovat ve čtení…

DREAMLAND KOUPIL ČESKOU POBOČKU FIRMY FERROTHERM

Na začátku května získala naše mateřská společnost DREAMland 100% v mladoboleslavské pobočce firmy FERROTHERM, se kterou společnost Montana spolupracuje v roli dodavatele mechanických částí projektu prakticky od založení.

Pokračovat ve čtení…

OZNÁMENÍ: OBCHODNÍ PODÍL SPOLEČNOSTI KOVO LEMINI S.R.O. KUPUJE MONTANA S.R.O. MLADÁ BOLESLAV

V úterý 27.3.2018 byla podepsána dohoda o převodu 100% obchodního podílu společnosti KOVO-LEMINI s.r.o. společnosti MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav.

Pokračovat ve čtení…

NOVĚ NABÍZÍME I PRÁŠKOVÉ LAKOVÁNÍ

Kromě mokrého lakování nyní nabízíme také služby práškové lakovny, která poskytuje kvalitní způsob ochrany kovových povrchů.

Pokračovat ve čtení…

SLAVÍME 25 LET

MONTANA slaví 25. výročí od svého založení. Rád bych proto využil této příležitosti a poděkoval jménem celé společnosti všem našim obchodním partnerům za jejich dosavadní přízeň a podporu.

Pokračovat ve čtení…

CO JE NOVÉHO NA SÍTÍCH MONTANY

Pro návštěvníky našich firemních stránek jsme aktualizovali řadu informací a náš web je tak 99,99% aktuální.

Pokračovat ve čtení…

PF 2018

Všem našim zákazníkům, zaměstnancům i obchodním partnerům přejeme klidné a pohodové prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2018.

Pokračovat ve čtení…

Jsme hlavním partnerem pro demontážní práce na projektu společnosti PTC PressEngineering

Více jak 20 pracovníků společnosti MONTANA postupně odborně demontuje kompletně celý lis, který v následujících měsících projde celkovou repasí.

Pokračovat ve čtení…

OZNÁMENÍ PRO DODAVATELE

Dovolte nám vyjádřit poděkování za naši dlouholetou přínosnou spolupráci a vyslovit přání, aby se úspěšně rozvíjela a rozšiřovala i v dalších letech. Rádi bychom Vás informovali o skutečnosti, že jsme v rámci zkvalitňování a urychlování vnitropodnikových procesů od 1.1.2017 zavedli podnikový informační systém HELIOS, do kterého jsou integrovány veškeré ekonomické procesy společnosti.

Pokračovat ve čtení…

MONTYSCAN A UR10 SOUČÁSTÍ DALŠÍHO TESTERU PRO PŘÍSTROJOVÉ DESKY

V současné době je na montážní dílně společnosti MONTANA dokončen již druhý tester přístrojových desek pro novou výrobní linku modelů Mercedes A a B společnosti Yanfeng Automotive Interiors pro nový závod v Plané nad Lužnicí.

Pokračovat ve čtení…

AUTOMATIZUJEME PRACOVIŠTĚ S UNIVERSAL ROBOTS

V únoru 2017 se naše mateřská společnost DREAMland stala oficiálním distributorem dánské společnosti Universal Robots, lídra na trhu kolaborativních robotů. I pro nás, pro MONTANU, to znamená velký milník.

Pokračovat ve čtení…

DREAMLAND, SPOL. S R.O. VLASTNÍ 100% PODÍL SPOLEČNOSTI MONTANA S.R.O. MLADÁ BOLESLAV

Jak bylo avizováno v květnu 2016, dokončil se v listopadu 2016 prodej zbývajících 10 % obchodního podílu společnosti MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav společnosti DREAMland, spol. s r.o.. DREAMland tak vlastní 100% společnosti a jediným jednatelem společnosti zůstává Ing. František Kysela.

Pokračovat ve čtení…

VŠECHNY FILTRY BOSCH REXROTH NA JEDNOM MÍSTĚ

Ve spolupráci s naším významným partnerem, společností Bosch Rexroth, vám přinášíme službu Filter Point. Se službou Filter Point máte všechny filtry společnosti Bosch Rexroth k dispozici takřka do několika hodin ve vašem závodě.

Pokračovat ve čtení…

MONTANA TRADIČNĚ PODPORUJE DOBOVÝ LETECKÝ DEN

Tisíce diváků hleděly v sobotu k obloze a vychutnávaly si leteckou show, která opět po dvou letech připomněla, že Mladá Boleslav není jen městem automobilů. Dobový letecký den patří ke stálicím akcí na Mladoboleslavsku a firma Montana jako tradiční boleslavská firma tuto akci podporuje.

Pokračovat ve čtení…

PROHLÁŠENÍ NOVÉHO MAJITELE SPOLEČNOSTI

Od 4. 5. 2016, přebírá 90% společnost Montana s.r.o. se sídlem Pod Borkem 313, Mladá Boleslav společnost DREAMland, spol. s r.o. a prodej zbylých 10% bude uskutečněn v listopadu tohoto roku. Jediným jednatelem společnosti Montana je pan Ing. František Kysela, který je zároveň 100% vlastníkem společnosti DREAMland.

Pokračovat ve čtení…

MÁME NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Od spuštění našich prvních webových stránek uplynula již řada let. Od té doby nejenže se značně proměnily požadavky uživatelů internetu na vzhled a funkčnost webových stránek, ale také se značně rozrostla nabídka našich služeb.

Pokračovat ve čtení…

Kontakt
MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
Pod Borkem 313
293 01 Mladá Boleslav
DUNS: 495172058
Ke stažení

 

O nás

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

FacebookLinkedInYoutubeEmail